Skupina A (detail)herna Arenia Snooker Academy DON, best of 3, 2 postupující
|
| | OZ | FV | FP | FR | BV | BP | BR | výhry |
---|
1. | Aleš Herout | 3 | 6 | 1 | 5 | 476 | 187 | 289 | 3 |
2. | Adam Horáček | 3 | 4 | 3 | 1 | 336 | 270 | 66 | 2 |
3. | Martin Oriňák | 3 | 3 | 4 | -1 | 275 | 392 | -117 | 1 |
4. | Jan Chvátal | 3 | 1 | 6 | -5 | 214 | 452 | -238 | 0 |
Skupina B (detail)herna Arenia Snooker Academy DON, best of 3, 2 postupující
|
| | OZ | FV | FP | FR | BV | BP | BR | výhry |
---|
1. | Kevin Čižmarovič | 2 | 4 | 1 | 3 | 314 | 164 | 150 | 2 |
2. | Jan Matějíček | 2 | 3 | 2 | 1 | 258 | 241 | 17 | 1 |
3. | Enrik Tenk | 2 | 0 | 4 | -4 | 113 | 280 | -167 | 0 |
4. | Vladimír Mikula | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | scr. |
Skupina C (detail)herna Arenia Snooker Academy DON, best of 3, 2 postupující
|
| | OZ | FV | FP | FR | BV | BP | BR | výhry |
---|
1. | Věnceslav Dobrynský | 3 | 6 | 1 | 5 | 366 | 289 | 77 | 3 |
2. | Jakub Rendla | 3 | 5 | 2 | 3 | 344 | 230 | 114 | 2 |
3. | Vladimír Tencer | 3 | 2 | 4 | -2 | 272 | 286 | -14 | 1 |
4. | Karol Blaho | 3 | 0 | 6 | -6 | 173 | 350 | -177 | 0 |
Skupina D (detail)herna Arenia Snooker Academy DON, best of 3, 2 postupující
|
| | OZ | FV | FP | FR | BV | BP | BR | výhry |
---|
1. | Jindřich Prchal | 3 | 6 | 1 | 5 | 336 | 281 | 55 | 3 |
2. | Osip Zusmanovich | 3 | 5 | 3 | 2 | 426 | 255 | 171 | 2 |
3. | Martin Kollár | 3 | 3 | 4 | -1 | 326 | 325 | 1 | 1 |
4. | Jozef Mikulášek | 3 | 0 | 6 | -6 | 129 | 356 | -227 | 0 |
Skupina E (detail)herna Arenia Snooker Academy DON, best of 3, 2 postupující
|
| | OZ | FV | FP | FR | BV | BP | BR | výhry |
---|
1. | Ondřej Kubálek | 3 | 6 | 1 | 5 | 388 | 275 | 113 | 3 |
2. | Maroš Šeminský | 3 | 5 | 3 | 2 | 467 | 385 | 82 | 2 |
3. | Branislav Stajník | 3 | 2 | 4 | -2 | 219 | 285 | -66 | 1 |
4. | Karel Polák | 3 | 1 | 6 | -5 | 249 | 378 | -129 | 0 |
Skupina F (detail)herna Arenia Snooker Academy DON, best of 3, 2 postupující
|
| | OZ | FV | FP | FR | BV | BP | BR | výhry |
---|
1. | Miloš Popovič | 3 | 6 | 1 | 5 | 363 | 223 | 140 | 3 |
2. | Zaid Al Tamimi | 3 | 3 | 4 | -1 | 318 | 351 | -33 | 1 |
3. | Miroslav Hrubčo | 3 | 2 | 4 | -2 | 199 | 226 | -27 | 1 |
4. | David Šlehofr | 3 | 2 | 4 | -2 | 218 | 298 | -80 | 1 |
Skupina G (detail)herna Arenia Snooker Academy DON, best of 3, 2 postupující
|
| | OZ | FV | FP | FR | BV | BP | BR | výhry |
---|
1. | Miroslav Šedo | 3 | 6 | 1 | 5 | 386 | 234 | 152 | 3 |
2. | Martin Forman | 3 | 3 | 4 | -1 | 342 | 368 | -26 | 1 |
3. | Jaroslav Kouba | 3 | 2 | 4 | -2 | 227 | 286 | -59 | 1 |
4. | Pavol Žiak | 3 | 2 | 4 | -2 | 232 | 299 | -67 | 1 |
Skupina H (detail)herna Arenia Snooker Academy DON, best of 3, 2 postupující
|
| | OZ | FV | FP | FR | BV | BP | BR | výhry |
---|
1. | Jaroslav Horní | 2 | 4 | 0 | 4 | 228 | 160 | 68 | 2 |
2. | Andrej Burdel | 2 | 2 | 2 | 0 | 235 | 147 | 88 | 1 |
3. | Miroslav Svoboda | 2 | 0 | 4 | -4 | 101 | 257 | -156 | 0 |
4. | Igor Jancura | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | scr. |